Mis Plastik (Misline) markasının VB373-102 Kemer Düz Ayak modelidir. 102 mm ölçüsünde ve mat beyaz renge sahiptir. Dayanıklı malzemeden üretilmiştir, uzun ömürlü kullanım sağlar.
“KMSN BONE AYAK 25 CM ALTIN” sepetinize eklendi. Sepetim
Tükendi
VB373-102 KEMER DÜZ AYAK – MAT BEYAZ
Termin süresi 30 iş günüdür.
Fiyatlarımıza KDV Dahildir.
Stokta yok
Stok kodu:
13528
Kategoriler: AYAK GRUBU, MİS PLASTİK
Açıklama
İlgili ürünler
METAL BORU AYAK 18 cm KROM – Q42 AYARLI
BELLİSSİMO PROFİL 508MM – MİSTİK BRONZ
QUARTER AYAK PROFİLİ 1959 MM – BRONZ