Mis Plastik (Misline) markasının VB373-102 Kemer Düz Ayak modelidir. 102 mm ölçüsünde ve mat beyaz renge sahiptir. Dayanıklı malzemeden üretilmiştir, uzun ömürlü kullanım sağlar.
“QUARTER AYAK PROFİLİ 1959 MM – BRONZ” sepetinize eklendi. Sepetim
Tükendi
VB373-102 KEMER DÜZ AYAK – MAT BEYAZ
Termin süresi 30 iş günüdür.
Fiyatlarımıza KDV Dahildir.
Stokta yok
Stok kodu:
13528
Kategoriler: AYAK GRUBU, MİS PLASTİK
Açıklama
İlgili ürünler
AYARLI MUTFAK AYAK PLAST.10-15 cm-BEYAZ
BELLİSSİMO PROFİL 560MM – MİSTİK BRONZ